Rama nxjerr pamjet: Ja transformimi i Amfiteatrit, në Parkun e Tiranës!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në Facebook, gëzuar festën e Sulltan Novruzit.

Ai gjithashtu ka ndarë pamje të Amfiteatrit në Parkun e Tiranës, si ka qenë dhe si është transformuar.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga transformimi i Amfiteatrit në Parkun e Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë dhe Gëzuar Sulltan Novruzin🙏”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje nga transformimi i Amfiteatrit në Parkun e Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë dhe Gëzuar Sulltan Novruzin🙏

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 21. März 2019

 

LEXO DHE :  Nga plazhi, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut tregon barkun e rrumbullakosur

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.