Rama në QSUT, sërish batuta me zëvendësin: Ju qenkeni si skuadra e Braçes

Kryeministri Rama  sot ka vizituar QSUT për të parë punimet për depon e re të barnave atje. I shoqëruar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, Kryeministri Rama është njohur me punimet.

Me këtë rast Rama ka kujtur zv.Kryeminitrin e tij Erion Braçen. Teksa ka vizituar edhe pacientët nëpër dhoma, Kryeministri Rama ka bërë edhe batuta me mjekët duke ju thënë se qenkeni si skuadra e Erion Braçes, për faktin se të gjithë mjekët ishin më të shkurtër krahasuar me Kryeministrin. “Shyqyr që na përfaqëson se këtu qenka si me qenë skuadra e Erion Braçes”,-tha Rama. /A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Anti-natalistët: Njerëzit që bëjnë thirrje për të ndaluar lindjet në botë. Ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.