Rama në miting në Durrës, opozita e pret me protesta

 

Kryeministri Edi Rama ka nisur fushatën e PS në Durrës, ku do të prezantohet kandidatja për Bashkinë e qytetit bregdetar, Valbona Sako.

Mitingu i fushatës po mbahet në qendër të qytetit, ndërsa mbështetës të opozitës e kanë pritur kryeministrin me protesta.

LEXO DHE :  Çuna, ja cilave shenja ju përkasin të dashurat më të mira

Një kordon i policisë po qëndron para protestuesve, në mënyrë që të mos shkaktohet asnjë incident./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.