Rama në Lezhë, ja emri që i propozojnë për kryebashkiak!

Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e hënë në Lezhë ku është takuar me qytetarë të shumtë.

Ndër të tjerat, qytetarët kanë kërkuar që kandidat për Bashkinë e Lezhës të jetë Pjerin Ndreu.

Rama ka rënë dakord për emrin e propozuar, por tha se aty nuk ishte për të zgjedhur kandidatin.

LEXO DHE :  Ku u zhdukën këta këngëtarë të hiteve të vjetra?

 Nuk kemi ardhur këtu për të zgjedhur kandidatët. Edhe unë me ty jam por duhet ta lëmë procesin e përzgjedhjes së kandidatëve.

Kryeministri nuk ndaloi së bëri diversion ndaj shefit të opozitës, duke nënvizuar se do ta takojë prapë.”-tha Rama./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.