Rama ndan pamje nga porti i Sarandës: Numri i kroçerave me turistë është pesëfishuar

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, përmes një postimi në Facebook, ka ndarë disa foto nga porti i Sarandës.

Rama shkruan se, gjatë muajve të fundit numri i vizitorëve është dyfishuar, ndërsa numri i kroçerave me turistë është pesëfishuar.

LEXO DHE :  Negociatat/ Këshilli i BE: Vendimi për Shqipërinë, në tetor

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga porti i Sarandës ku gjatë muajve të parë të vitit është dyfishuar numri i vizitorëve dhe pesëfishuar numri i kroçerave me turistë, ju uroj një ditë të mbarë 👍”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.