Rama: Meta dhe Basha janë të rrëzuar, Kryemadhi e zhytur në kafe turke

Ndërsa mbështetësit e opozitës, ndodhen rreth 200 metra larg Aeroportit të Kukësit, kryeministri Edi Rama zhvillon takim elektoral  me kuksianët. Kryeministri Rama shprehet se, Aeroporti i Kukësit nuk është vetëm i kuksianëve, por i gjithë zonës. Rama thotë se, opozita është në të drejtën e saj të kërkojë largimin e tij.  Rama shprehet se, Basha, Meta tashmë janë të rrëzuar, ndërsa Kryemadhi sipas tij është e zhytur në kafe turke. Kryeministri tha se, vetëm opozita nuk e ka marrë vesh që zgjedhjet do të bëhen.

LEXO DHE :  Të hënën ngrihet SPAK/ Emërohen 8 prokurorët e parë, hapet gara për kryetar!

 

Është i rrëzuar Ilir Meta, Lulzim Basha se Saliu edhe kur është i rrëzuar duket sikur është në këmbë. Nuk po flas për fallxhoren. Ajo nuk është e rrëzuar, është e zhytur në kafe turke.

/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.