Rama: Me një klik në e-Albania, merr kopjen e titullit ose licencës me vlerë ligjore

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit Edi Rama, ka ndarë në Facebook njeë videoinforamcion, ku tregon se çdo sipërmarrje, tashmë, me vetëm një klik tek e-Albania, ka në dorë në kohë reale kopjen e titullit ose licencës me vlerë ligjore.

Rama njofton se nuk është më e nevojshme të shkoni pranë sporteleve të Qendrës Kombëtare të Biznesit, pasi dokumentet i siguroni online dhe me vlerë ligjore.

 

MIRËMËNGJES 😃

dhe me lajmin e mirë për çdo sipërmarrje që tanimë tek e-Albania, vetëm me një klik ka në dorë në kohë reale kopjen e titullit ose licencës me vlerë ligjore për subjektin që ka nën zotërim, ju uroj një ditë të mbarë! 😀”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me lajmin e mirë për çdo sipërmarrje që tanimë tek e-Albania, vetëm me një klik ka në dorë në kohë reale kopjen e titullit ose licencës me vlerë ligjore për subjektin që ka nën zotërim, ju uroj një ditë të mbarë! 😀

Gepostet von Edi Rama am Montag, 17. Juni 2019

LEXO DHE :  Lë të promovojmë një falje!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.