Rama: Lulin e kam xhan, por ka tre të këqija

Kryeministri Rama në takimin e radhës elektoral në Korçë i është drejtuar qytetarëve duke ju thënë se Lulin e ka shok dhe e pyeti nëse do të bënte ndonjë gjë të mirë në këto zgjedhje.

“Lulin e kam shok, e kam xhan, por Luli është dembel, llafazan dhe gjumash. E pyeta çfarë do bënte ndonjë gjë të mirë, por çfarë do bëjë ai është dembel. Luli kur bërtet i bërtet gjumit të tij”, tha Rama./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Bum turistësh në qershor, kryeson Kosova, me rënie vetëm polakët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.