Rama: Lulin e kam xhan, por ka tre të këqija

Kryeministri Rama në takimin e radhës elektoral në Korçë i është drejtuar qytetarëve duke ju thënë se Lulin e ka shok dhe e pyeti nëse do të bënte ndonjë gjë të mirë në këto zgjedhje.

“Lulin e kam shok, e kam xhan, por Luli është dembel, llafazan dhe gjumash. E pyeta çfarë do bënte ndonjë gjë të mirë, por çfarë do bëjë ai është dembel. Luli kur bërtet i bërtet gjumit të tij”, tha Rama./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  E ëma feston datëlindjen, shihni urimin e ëmbël të Fiori Dardhës!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.