Rama sulmon kryebashkiakun e Kukësit: Pengoi ndërtimin e spitalit

Gjatë takimit elektoral me kuksianët, kryeministri i vendit, nuk ka lënë po sulmuar opozitën, dhe kryebashkiakun e Kukësit. Rama shprehet se, Bashkim Shehu ka penguar lejen për ndërtimin e spitalit në Kukës.

“Është i rrëzuar Ilir Meta, Lulzim Basha se Saliu edhe kur është i rrëzuar duket sikur është në këmbë. Nuk po flas për fallxhoren. Ajo nuk është e rrëzuar, është e zhytur në kafe turke. Për këta, demokratët duhet t’ia lejonin vetes këtë turp që të imitonin ato çetat e enveristëve. 30 vjet pasi ka rënë komunizmi, të shfaqen fantazmat. Në fund të ditës është interesi i familjes që duhet vënë në peshore.
Nëse do të ishim ne arsye që ata nuk hynë në zgjedhje kjo ha diskutim. Ata thonë të ikim edhe ne. Po kush do t’i drejtojë bashkitë?
Sot kishte dalë sikur kishte futur kasetën e Lulit. Kur Bashkimi më tha se po pastrohet rruga nga bora ashtu siç duhet. Bashkimi do hyjë në histori që të pengojë lejen për të ndërtuar spitalin. Edhe më idioti aman investim dhe Bashkimi thotë nuk ka leje mjedisi. Bashkimi iku. Kur i bërtet tjetrit Ik, Ik! Ikën vetë. Kur nuk e ke mendjen të vraposh, i thua tjetrit ik!”,- tha Rama.K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Joni sa nuk e mbyt me puthje mami Arbanën, kur nuk do e shohë gjithë ditën!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.