Rama: Ja çfarë duan kundërshtarët e Arenës Kombëtare!

Kryeministri Edi Rama ka mbrojtur projektin e stadiumit të ri duke postuar në Twitter një foto aktuale të stadiumit, ku shkruan:

“Ja edhe monumenti historik që duan të mbrojnë nga shkatërrimi kundërshtarët e projektit të Arenës Kombëtare…”.

rama

 

Kryeministri vazhdon mbrojtjen e projektit të tij duke postuar një shkrim të Corriere Della Sera.

“Ja dhe prestigjozja Corriere della Sera plot fjalë të mira për Tiranën kullat stadiumin e ri frymën e transformimit”, shkruan Rama në postimin e shoqëruar me shkrimin e Corriere.

armina2

LEXO DHE :  Klevis Balliu- Taulant Ballës: Provojeni të votoni, do të kapeni zvarrë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.