Rama ironizon Bashën: Unë Romeoja iu luta Zhulietës në 2017 dhe i dhashë çfarë deshi

Kryeministri Rama gjatë fjalimit të tij elektoral në Korçë ironizoi Lulzim Bashën duke e krahasuar me Zhuljetën dhe veten me Romeon.

Unë isha Romeo i asaj kohe dhe ju luta Zhuljetës të hynte në zgjedhje. Ndërkombëtarët më thanë futu vetëm në zgjedhje, por unë ju luta Zhuljetës aq shumë sa nuk do kisha fuqi tu lutesha dot kurrë vajzave të Korçës. E binda Xhulin dhe mori gjithë çfarë deshi. Më pyeti po unë çfarë doja dhe i thashë eja voto vettingun dhe futu në zgjedhje,”, u shpreh Rama./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Moikom Zeqo rrëfen si e trajtoi regjimi tërmetin e 1979: Shteti sot u gjend i papërgatitur

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.