Rama ftesë shqiptarëve: Kaloni dy net magjike nën muzikën e Agim Krajkës, në ArTribuna!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar një ditë të mbarë shqiptarëve, me një ftesë për në ArTribuna, ku do të interpretojnë majat e muzikës, krijuar nga “Mjeshtri i Madh” Agim Krajka.

“MIRËMËNGJES 😀

dhe me ftesën për dy netë të jashtëzakonshme me 140 artistë që në skenën e #arTurbina do të interpretojnë majat e muzikës krijuar nga “Mjeshtri i Madh” Agim Krajka, ju uroj një ditë të mbarë 🎼”/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Librazhd, furgoni bie nga 200 metra lartësi në lumë, drejtuesi bllokohet brenda

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.