Rama flet për protestën e 16 shkurtit: Ja shqetësimi që kam!

Nga Lezha kryeministri Edi Rama ka komentuar edhe protestën e opozitës të 16 shkurtit.

Rama ka thënë se nuk ka frikë nga kjo protest, ndërsa ka thënë se  ai ka vetëm një shqetësim, dhe shqetësimi qëndron tek njerëzit që i besojnë opozitës.

Replikat

Qytetari: Mos ki frikë në datën 16.

Rama: Unë, joo!

Qytetari: Qeni që leh nuk të ha.

LEXO DHE :  Jo vetëm për pushime, Rama tregon një tjetër arsye pse turistët zgjedhin Shqipërinë!

Rama: Mos ki merak fare, unë kam vetëm një shqetësim, jam realisht i shqetësuar për ata që i besojnë akoma këtyre realisht. Prindër, burra, gra, hiqi ata të baskisë, se  do çohet bashkia Lezhë komplet, apo bashkia Shkodër me Voltanën etj. Por realisht ka njerëz që sëkëlldisen dhe shkojnë pas tij. / I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.