Qëlloi veten me armë, vdes 50-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë.

Një 50-vjeçar me emrin Bernard Uka, është vetëplagosur me armë, mesditën e sotme, në shtëpinë e tij, përballë Kuvendit.

Mësohet se 50-vjeçari ka qëlluar veten me armën e bashkëshortes së tij, e cila ishte efektive policie. Dyshohet që ngjarja të ketë qenë aksidentale. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Merkel takon Macron: Mundësia e fundit për negociatat!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.