Qëlloi me bojë në fytyrë Ramën, reagon Edi Paloka

Deputeti i PD-së Edi Paloka ka qëlluar me bojë kryeministrin Rama, gjatë seancës së sotme parlamentare.

Pas këtij veprimi, Paloka ka dhënë një deklaratë për mediat dhe ka thënë se kjo nuk është një hakmarrje e tij, por e shqiptarëve ndaj Ramës.

“Kam dëgjuar e lexuar si komente se kjo ishte një hakmarrje e Palokës. Nuk ishte hakmarrje e Palokës, është hakmarrje e shqiptarëve që përditë fyhen e vidhën nga një kryeministër arrogant e i pacipë”, tha ai.

LEXO DHE :  Rama: Paguhen qiratë për 923 familje të mbetura pa strehë, në Tiranë

Ndërsa për procedimin ndaj tij Paloka tha: “As më bëhet vonë fare. Është vetëm fillimi i 16 shkurtit, thojini që nuk ka parë realisht asgjë akoma”./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.