Punoni në zyrë, ja disa modele këpucësh për verën!

Fjala rehati nuk mjafton për të përshkruar një palë këpucë për femra. Gjithmonë duhet shoqëruar me fjalën shik dhe elegante. Por, si mund të jeni dhe shik dhe elegante dhe rehat me një palë këpucë me takë në punë?

Këtë ua tregon dritare.net. në galerinë më poshtë ne ju kemi sjellë disa foto të modeleve të këpucëve, të cilat ju mund t’i vishni përgjatë verës, nëse punoni në zyrë. Me takë jo shuam të lartë, por që do t’i bëjnë të tjerët të shikojnë nga këmbët tuaja. Mos i humbisni fotot më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Këto janë arsyet pse gjithmonë ndjeni të ftohtë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.