Punëtore shtëpie e zhveshur, biznes përtej pastrimit

Një pastruese e zhveshur ka zbuluar se fiton më shumë se 70 mijë euro në vit duke punuar vetëm 16 orë në javë.

28-vjeçarja nga Australia thotë se e fiton jetesën lehtësisht thjesht duke pastruar shtëpitë e zhveshur.

Më përpara ajo ka punuar si pastruese e rregullt, por kur zbuloi shërbimin e ri, pasuria e saj është dyfishuar.

Nëna e një fëmije thotë se punon për një agjenci në Australi.

LEXO DHE :  Dhëndri i Berishës sulmon LSI: Bletë ish-kryetaren e KQZ, mbështetët maskaradën

Kjo e fundit dërgon nëpër shtëpi pastrueset e zhveshura, një biznes që po njeh një bum.

“Kam një trup shumë të mirë, përse të mos e tregoj,” thotë ajo.

Por kjo metodë ka shkaktuar trazim në komunitet. Një politikan vendor tha se kjo është diçka e turpshme.

28-vjeçarja nuk duket e shqetësuar nga këto komente.

Ajo thotë se e pëlqen punën që bën./Mapo/

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.