Kultivonte lëndë narkotike, arrestohet 26-vjeçari në Pukë

Një 26-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia, pasi kultivonte këndë narkotike.

Arrestimi i tija ka ardhur për shkak të zbatimit të planit të masave për kontrollin e territorit dhe parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 22 nëntor 2019

Në vendin ku u arrestua i riu, u gjendën 170 kubike me fidanë kanabis sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pukë për veprën penale të “Kultivimi i bimëve narkotike” ./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.