Publikohen mesazhet mes njeriut më të pasur në botë dhe moderatores së martuar

Pas 25 vjetësh martesë, bosi i Amazon apo i njohuri si njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, ndahet nga bashkëshortja.

Shkak i divorcit të tij ka qenë lidhja e Bezos me ish-modearton e Fox 11, Lauren Sanchez.

Detaje të tjera janë zbuluar për lidhjen e tyre. Ata kishin 8 muaj të lidhur, dhe pse të dy ishin të martuar me persona të tjerë.

LEXO DHE :  15 gjërat që s’duhet të harroni, t’i merrni në plazh

Daily Mail ka zbuluar edhe disa mesazhe të shkëmbyera mes Bezos dhe Sanchez

“Dua të të puth e të të shtrëngoj fort”, i shkruante ai Sanchez.

Jeff Bezos ka firmosur divorcin tashmë, ndërsa Lauren Saches ka nisur procedurat e ndarjes nga bashkëshorti i saj./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.