Pse Kate Middleton, pas martese, donte që ta thërrisnin Catherine!

E keni parasysh atë ndjenjën kur je në një lidhje me një princ, dhe gjithë miqtë tuaj ju thërrasin emrin shkurt. Ekzaktësisht e njëjta gjë ka ndodhur dhe me Kate Middleton. Ajo, kur po dilte me princin William, lajmëroi të gjithë miqtë e saj ta thërrisin me emrin e gjatë, Catherine.

LEXO DHE :  Për herë të parë në histori, kurorën e të gjithë kompeticioneve të Misseve e mbajnë vajzat me ngjyrë

E bëri këtë gjë, sepse duke ditur se do të bëhet mbretëreshë në të ardhmen, donte që emri i saj të ishte formal dhe i plotë, informon dritare.net.

Pavarësisht kësaj, ajo kurrë më nuk u thirrur Catherine, por gjithmonë Kate. Le ta pranojmë, është një emër shumë i ëmbël./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.