PS kërkon shkarkimin e Arben Malaj nga Banka e Shqipërisë

 

28 deputetë të Partisë Socialiste kanë firmosur një kërkesë për shkarkimin e ish-ministrit të PS, Arben Malajt nga Këshilli Mbikëqyrës të Bankës të Shqipërisë.

“BW” mëson se 28 deputetë kanë firmosur iniciativën duke kërkuar shkarkimin me arsyetimin për shkelje të etikës.

LEXO DHE :  Detaje të reja nga shpërthimi i karburantit në Lezhë, dy të plagosur rëndë

Ende nuk dihen saktësisht shkeljet që ka  kryer Malaj./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.