Protestuesit: Rama ik. Kryeministri: Sa të pi një kafe me Gjushin dhe do iki

Kryeministri Rama është pritur me protesta në Durrës ku ka mbajtur takimin elektoral të radhës.

Nga foltorja teksa në sfond dëgjoheshin thirrjet “Rama ik”, nga protestuesit e PD-së, kryeministri ka ironizuar duke thënë se do iki sapo të pijë një kafe me Gjushin.

LEXO DHE :  Problemet më të shpeshta që hasin çiftet, pas 10 viteve martesë

“Unë sa të mbaroj do të pi një kafe në Durrës me Gjushin dhe do të iki në Tiranë, atë  ‘Rama ik’ që thonë ata, do ta realizojnë se unë do të iki në Tiranë”, u shpreh Rama./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.