Protesta/ Stresi mesazh shqiptarëve nga burgu

Si një simpatizant i zjarrtë i Partisë Demokratike, Arkimed Lushaj, ose Stresi siç njihet me emrin e artit, u ka dërguar një mesazh shqiptarëve para protestës së opozitës. Përmes një postimi në Instagram, Stresi u bën apel shqiptarëve që të mblidhen sot më shumë se kurrë, për të protestuar ndaj qeverisë.

LEXO DHE :  Rama thirrje investitorëve të huaj: Protestat mund të jenë pjesë e paketave turistike

“Mblidhuni sot e të jeni më shumë se kurrë. Me shpirt jam aty me ju për të protestuar kundër kësaj klike të ndyrë. Mos u dorëzoni. Ju përqafoj me shpirt ! STRESI.”,- shkruan Stresi./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.