Pronari i Hotel Flower: Mushkonjat, qentë dhe plehrat, shqetësimet reale për turizmin

Oltion Caci, pronar i ‘Flower Hotel & Spa’ i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila shprehu shqetësimin e për mushkonjat e shumta në zonën e Golemit dhe qentë.

Caci: Ne ndjejme praninë e mushkonjave. Mushkonjat janë reale. Qentë janë problematikë, që duhet theksuar. Ja më larg se pardje, një turist i huaj ka shkuar në spital. Kjo është një problematikë reale. Problematikë tjetër janë plehrat./ oranews/

LEXO DHE :  Lulzim Basha nga Mati: Nuk ka kthim pas, do bëjmë realitet çfarë nisi në vitin 1990

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.