Prokuroria zgjat sërish hetimet për ish-ministrin Tahiri

Ditën e sotme Prokuroria e Krimeve të Rënda ka zgjatur hetimet për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin me tre muaj të tjera. Tahiri është paraqitur ditën e sotme në Prokurori dhe ka ankimuar zgjatjen e afatit të hetimeve nga Kkrimet e Rënda./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Këta njerëz të famshëm, në fakt s’kanë ekzistuar kurrë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.