Prokuroria, sekuestron videon e publikuar nga Salianji

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar sot, videon e publikuar nga deputeti i PD-së, Ervin Salianji. Në këtë video shfaqej, Fredi Alizoti, i cili thoshte se, ishte shoqëruar nga drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu, për në Prokurori. Ndërkohë, pas kësaj deklarate, Prokuroria ka sekuestruar videon e publikuar në ‘Opinion’, mbrëmjen  e djeshme.

LEXO DHE :  Videomania dhe mitomania e Ilir Metës

Ju kujtojmë se, pak para se Prokuroria të sekuestronte videon, ka reaguar edhe Policia e Shtetit, që i cilëson fjalët e Alizotit, të pavërteta./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.