Prokuroria e Kosovës konfirmon lajmin e Dritare.net, ja kush janë veteranët mashtrues të Shqipërisë!

Kanë dalë një ditë më parë në Kosovë listat me 20 mijë persona të ciëlt kanë përfituar statusin e veteranit të luftës së UÇK në mënyrë abuzive.

Në listat e publikuara me të dyshuarit e Prokurorisë, rezultojnë mijëra persona nga Shqipëria.

Dritare.net pak jave më parë ka publikuar një lajm, se si persona nga Kukësi, Hasi dhe Tropoja kanë përfituar këtë status në mënyrë abizive.

LEXO DHE :  Video/ Zjarr te parlamenti dhe gur mbi policinë, FNSH përdor makinën e ujit me presion dhe gazin lotsjellës

Më poshtë mund të gjeni listën me të gjithë emrat, ku mijëra nga to janë nga Shqipëria./ I.M-Dritare.net

EMRAT-1, EMRAT-2,EMRAT-3PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.