Projekti sekret i Olta Gixharit

Aktorja e njohur Olta Gixhari nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin social “Instagram” ka zbuluar një fragment të projektit të saj sekret. 

 Poshtë fotos ajo shkruan “Në Korçë me vajza shumë të talentuara. Së shpejti…”.    Për të realizuar këtë foto ku shfaqet seksi Olta,  së bashkë me kolegen e saj Ilda Pepi kanë marrë me vete nje staf profesionistësh si për grimin dhe për të realizuar fotografitë. Kolegët i urojnë aktores suksese që nënkupton se ajo po punon për një projekt të ri filmik.  Fotoja në fjalë paralajmëron një Oltë shumë provokuese dhe seksi e që sfidon të ftohtin me hiret e saj. Nuk kanë si mos të mungojnë edhe komentet e ndjekësve të aktores të cilët e krahasojnë atë me aktoren e famshme Sharon Stone./K,Ç/Dritare.net

 

LEXO DHE :  Përfitimet shëndetësore që merrni nga hurmat!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.