Probleme me plotësimin e lotarisë? Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

Keni provuar të hidhni lotarinë, dhe ju ka ardhur një mesazh gabimi? Për këtë gabim, Ambasada Amerikane ka nxjerrë një njoftim të rëndësishëm. Sipas Ambasadës, ky është një problem, që zyrtarët po mundohen ta ndreqin.

” Departamenti i Shtetit është në dijeni që disa aplikantëve u shfaqet një mesazh gabimi kur përpiqen të kryejnë aplikimin, për t’u regjistruar për Programin e Lotarisë DV-2020 ose për të kontrolluar statusin e tyre. Zyrtarët aktualisht, po punojnë për të rregulluar këtë çështje. Nëse hasni një problem gjatë procesit të aplikimit për Lotarinë, lutemi provojeni më vonë. #pyetanen”-shkruan Ambasada./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Dhuna në protestën para Ministrisë së Arsimit, profesoresha amerikane kundër studentëve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.