Prishtina mund Tiranën me rezultatin e thellë

 

Prishtina ka arritur të mundë Tiranën në miqësoren e mbrëmjes së diel.

Prishtina ka shënuar plotë 3 gola, ndërsa Tirana vetëm 1.

Talenti i klubit kosovar, Korenica, shënoi 3 herë për Prishtinën, ndërsa Doka  shënoi golin e vetëmpër Tiranën./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama me studentët e Mjekësisë: Së shpejti do të çelet spitali i ri i Kirurgjisë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.