Printet leopard, i lënë radhën printeve të tigrit!

Leopardi është ende një ngjyrë neutrale, por popullaritetit të tij po i vjen fundi. Tanimë radhën e kanë printet e tigrit. Është e dukshme që këto lloj printesh, do jenë tendenca e palltove klasike dhe atyre të stilit të rrugës, por jo vetëm të palltove. Çdo veshje dhe aksesor po shkon drejt këtyre printeve. Dritare.net ju sjell një galeri më foto, për t’ju siguruar që nuk do ishte kurrë një zgjedhje e gabuar, printi i tigrit./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rama jep lajmin e mirë: 15-vjeçarja e sëmurë  mbërrin në Stamboll


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.