Princi Harry dhe Meghan do të zhvendosen në Afrikë? Ja si qëndron e vërteta!

Duka dhe Dukesha e Sussex nuk kanë kaluar shumë kohë që janë zhvendosur në shtëpinë e tyre të re në Windsor, pak para lindjes së foshnjës së tyre.

Por të dielën u raportua se, çifti po planifikon të jetojë në Afrikë për dy a tri vjet, për një punë ndërkombëtare që përfshin Commonwealth, punën e bamirësisë dhe për të promovuar Mbretërinë e Bashkuar, informon dritare.net

LEXO DHE :  Beteja e jetës për Ilir Metën dhe Sali Berishën!

Sapo doli lajmi, Pallati Buckingham iu përgjigj. Një zëdhënës tha për HELLO: “Çdo plan i ardhshëm për Dukën dhe Dukeshën është spekulative, asnjë vendim nuk është marrë për të ardhmen. Duka do të vazhdojë të përmbushë rolin e tij si Ambasadori i Rinisë Commonwealth.“/K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.