Princi George dhe princesha Charlotte bënë një hyrje fantastike, në dasmën e Eugenie

Dasma mbretërore, nuk ishte e veçantë vetëm për princeshë Eugenie dhe Jack Brooksbank, por edhe për fëmijët. Princi George dhe princesha Charlotte shkëlqyen në dasmë.  E gjithë vëmendja ishte te mbërritja dhe hyrja në kishë, e dy të vegjëlve. Princesha Charlotte, edhe pse shumë  e vogël, tërhoqi gjithë vëmendjen e gazetarëve, por jo vetëm, me pamjen, fustanin dhe buzëqeshjen e ëmbël. Edhe princi i vogël, nuk lihet pas, jo./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Gazetari: Videoskandali që ka Meta dhe SHISH po përdoret për shantazh, ja kush janë protagonistët!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.