Princeshë Charlotte dhe mbesa e princeshë Dianës, kopje të njëra-tjetrës

Princess Charlotte begins nursery school in London Monday

Princeshë Charlotte është vajza më e ëmbël në familjen mbretërore. Njerëzit janë mësuar ta krahasojnë atë me Mbretëreshë Elizabeth II, pasi thuhet se ngjason shumë me mbretëreshën e vogël.

Image result for charlotte and queen comparison

Por, kur të shikoni sa ngjason Charlotte me mbesën e princeshë Dianës, Kitty Spencer, ku ishte e vogël, nuk do iu besoni syve.

LEXO DHE :  Pamja që po çmend botën/ Greta Thunberg shfaqet në foton e para 121 vitesh

Princess Charlotte and Lady Kitty Spencer Look-Alike Photos

Ata dyja jo vetëm që ngjasojnë shumë, por dhe stilin e flokëve e kanë të njëjtë. Tani nuk besojmë se ka një njeri tjetër, me tipare aq të ngjashme me Charlottën./E.B-dritare.net

Image result for charlotte and kitty spencer comparison

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.