Princ Harry dhe Meghan Markle përfundojnë sot turin në Australi, ja fotot më të bukura!

Princ Harry dhe Meghan Markle po përfundojë turneun e tyre në Australi. Ata u nisën për atje në datën 14 tetor.

Gjatë gjithë vizitave të zhvilluara, Meghan na tregoi më të mirat e stilit të saj, ndërsa Princ Harry tregoi sesa i kujdesshëm ishte ndaj bashkëshortes së tij shtatzënë.

Nga vizita e tyre ata takuan njerëz të thjeshtë, thyen disa rregulla mbretërore dhe vizituan shumë vende me parqe zoologjike, me tregje të mëdha, me dete dhe plazhe.

LEXO DHE :  Moikom Zeqo rrëfen si e trajtoi regjimi tërmetin e 1979: Shteti sot u gjend i papërgatitur

Turneu i Harryt dhe Meghanit, nisi ëmbël, me lajmin  emirë se Meghan është shtatzënë. Çifti hynë në Australi dorë për dore dhe po njësoj po dalin.

Përgjatë gjithë vizitave të tyre, dritare.net ju sjell disa nga momentet më të bukura. Shikojini në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.