Princ Harry dhe Meghan Markle nuk do të festojnë Shën Valentinin bashkë, dhe kanë një arsye

Ky është Shën Valentini i parë pë Meghan Markle dhe princ Harry, por mesa duket ata dy nuk do ta festojnë bashkë.
Kjo sepse princ Harry nuk do të të qëndrojë në qytet.

Pallati Kensington ka njoftuar që Harry do largohet nga Londra në datën 14 shkurt. Ai do të shkojë në një Norvegji për shkak të disa detyrimeve që ka.
Pra, fatkeqësisht Harry nuk do të jetë pranë gruas së tij në ditën e të dashuruarve. /E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Dalin pamjet kur pronari i restorantit sulmon turistët spanjollë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.