Princ Harry dhe Meghan Markle në Liqenin e Comos me George dhe Amal Clooney

Çifti mbretëror thuhet se po kalon disa ditë të bukura me miqtë e tyre të mirë në Itali.

Duka dhe Dukesha e Sussex kanë qenë duke shijuar disa kohë jashtë detyrave mbretërore gjatë javëve të fundit, dhe kjo tingëllon si ata kanë pasur një kohë shumë të bukur! Sipas mediave të huaj, ata u bashkuan në liqenin Comos me miqtë e tyre të mirë, George dhe Amal Clooney.

LEXO DHE :  Video/ Drejtori i Policisë Rrugore jep intervistë, pas krahëve të tij ndodh aksident 

Revista italiane Chi raporton se çifti është duke qëndruar në shoqërinë e çiftit të famshëm dhe Meghan madje po e nihmon Amal të kujdeset për binjakët e tyre 10-muajshe Alexander dhe Ella, ndërsa Harry harxhoi kohë me George duke luajtur lojëra sportive, duke përfshirë edhe basketbollin. Raportohet se Harry dhe Meghan arritën në Itali të enjten në mbrëmje, dhe u nisën të dielën. Kensington Palace nuk kishte asnjë koment.V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.