Princ Harry dhe Dukesha Meghan thyejnë serish rregullat mbretërorë

Britani e Madhe- Princ Harry dhe Dukesha e Sussex-it, Meghan Markle kanë thyer sërish rregullat, duke i bërë gjërat në mënyrën e tyre.

Ata kanë deklaruar se nuk do të dalin për të bërë fotografinë me beben e tyre, por do të ftojnë gazetarët kur ata të jenë gati, informon Dritare.net

Harry dhe Meghan kanë qënë shumë privat dhe kanë thyer “Konventën moderne” në lidhje me pritjen e fëmijës së tyre, i cili nuk dihet nëse do të jetë djalë apo vajzë.

LEXO DHE :  Tjetër aksident në vend, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur

Kjo nuk është hera e parë që Duka dhe Dukesha e Sussex-it bëhen pjesë e diskutimeve me vendimmarrjet e tyre jashtë rregullave mbretëror./ E. K.-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.