Pranë pishinës me bikini, Adrola Dushi sjell verën!

Adrola Dushi është një nga modelet shqiptare më të suksesshme dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar.

E ëmbël dhe gjithmonë e qeshur, Adrola di të përcjellë tek të tjerët vetëm lumturi.

Tashmë edhe nënë e një djali, ajo ka arritur më së miri të çojë përpara punën  e saj si modele.

LEXO DHE :  Përgjimet/ Krimet e Rënda marrin dëshminë e ish-drejtorit të Hipotekës

Para ditësh modelja preu flokët në stilin më in për momenin, dhe na ngjau njësoj si këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa.

Por, në postimin e bërë së fundi në Instagram Adrola ka treguar linjat seksi e veshur vetëm në bikini derisa dukej në super formë./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.