Pozicioni i seksit, që po çmend çiftet!

U mërzitët nga rutina seksuale? Ndryshimi i pozicioneve e bën më të kënaqshëm seksin.

Pas pozicionit të njëbrirëshit, një tjetër pozicion seksi është kthyer në të preferuarin e shumë çifteve. Pozicioni “Pogo” është cilësuar si mrekulli, nga çiftet, informon dritare.net

Për ta bërë këtë pozicion, partneri mashkull, duhet ta mbështesë femrën e tij, në mur.

Dhe për ta kthyer sa më erotik pozicionin, femra duhet të ngrejë këmbët, duke krijuar një hapësirë për penetrim, informon dritare.net

LEXO DHE :  Nëntori i Dëshmorëve/ Vendoset te korpusi universitar, stilizimi i Nënës Shqipëri


Ose mund t’i mblidhni këmbët  përreth belit të partnerit tuaj, për ta bërë sa më intime. Njëri nga ju penetron rehatshëm, ndërsa tjetri kënaqet.

Për ta bërë Pogon sa më erotike, ju mund të përdorini lubrifikantët e preferuar, ose lodrat tuaja të preferuara të seksit./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.