Pozicioni i ‘njëbrirëshit’, i preferuari i shumë çifteve në seks. Ja si ta bëni!

Pozicione të reja të seksit janë rrugës, me çifte të shumta që po eksperimentojnë në dhomën e gjumit.

Nga pozicioni sekret ‘trapezi’, deri te akullorja, ekziston një teknikë  e posaçme për ta zotëruar edhe ju këtë pozicion seksi.

Nëse po kërkoni të shtoni një pozicion erotik, në rutinën tuaj të seksit, jeni në vendin e duhur. Dritare.net ka sjellë për ju lëvizjen magjike, ‘njëbrirëshi’.

LEXO DHE :  Vdekja e kryetares së FRESSH, ish-ministri: Punuam bashkë, propozova ligjin por mbeti rrugëve të kuvendit

Si ta bëni për vete këtë pozicion?

Shtrihuni me pozicion shpatulle, këmbët tuaja nuk duhet të preken, por mund të mblidhni gjunjët.

Femra ngre këmbën e saj lart, dhe e përkul pak,  dhe mashkulli mban gjurin e saj.

Me këtë pozicion erotik, femra mund të relaksohet, ndërkohë që mashkulli bën punën më të vështirë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.