Poston foto në Instagram, komentuesit i vërsulen Lori Hoxhës

Lori Hoxha është një nga personazhet më të  përfolura të showbizit shqiptar. Blogerja e famshme në postimet në Instagram nuk nguron të na tregojë jetën e shtrenjtë që bën, stilin e veshjes dhe pamjen e saj.

Në një postim të bërë së fundmi në Instagram, ajo është komentuar nga njerëz që e vlerësojnë, por komentet që bien në sy janë ato negative.

Lori në foto pozonte para pasqyrës, dhe komentuesit u kapën me buzët e saj.

 

 

View this post on Instagram

 

my outfit was fire but this pic is all Ive got??

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Disa nga komentet ishin: “ Shtrijë dhe pak buzët se i ke shtrirë pak.

Duket sikur fytyra juaj ka shkuar pak keq, ose ndoshta është mënyra si ju mbani kokën?

Operacionet që ke bërë, i kë bërë perfekt dhe bravo doktorëve, por buzor kësaj radhe, mos i ke bërë me shumë volum? S’të shkojnë.”

Trashëgimtarja e Top Channel, nuk i ka kthyer askujt përgjigje në komente, kësaj here./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/  Si u përlot Leyla Mosess Ones nga fjalimi emocional i Ramës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.