Policia refuzon kërkesën e opozitës, për protestë marshim deri në mesnatë

Sot, në orën 19:00, pritet që opozita e bashkuar të mblidhet te bulevardi “Dëshmorët e Kombit” në një tjetër protestë kombëtare, për rrëzimin e qeverisë Rama.

Opozita ka kërkuar leje nga policia për marshim protestë nga ora 19:00 deri në mesnatë, ndërsa mësohet se kjo kërkesë nuk është pranuar.

LEXO DHE :  9 filma Krishtlindjesh që do t’ju ngrohin zemrat, gjatë mbrëmjeve të ftohta!

Policia ka kthyer përgjigje me një shkresë ku bën me dije se lejon të protestohet vetëm para godinës së Kryeministrisë te bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, deri në orën 21:00./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.