Policia merr në mbrojtje KZAZ në Prrenjas dhe Cërrik

Policia e Shtetit ka marrë nën mbrojtje disa KZAZ në Prrenjas dhe në Cërrik. Efektivët e policisë janë vënë në gatishmëri për të mbrojtur materialet zgjedhore, pas sulmeve të fundit që janë bërë në disa KZAZ të vendit.

LEXO DHE :  Fevziu e thotë copë te Luana: Rama të ikë!

Nga përplasjet nuk kanë munguar as arretime nga policia, ku më së fudnmi u shoqëruan dhe ish-deputetja e PD-së Dhurata Çupi dhe kryetarja e FRPD Mat, Denisa Vata./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.