Policia jep lejen, ja sa do të zgjasë protesta e opozitës!

Në orën 19:00 opozita do të protestojë para Kryeministrisë. Mësohet se, Partia Demokratike ka marrë leje për ta zhvilluar protestën deri në 00:00, ende nuk dihet skenari që opozita do të ndjekë. Mësohet se sot do të jenë të angazhuara 1500 forca policie, të cilat do të jenë në gatishmëri për garantimin e rendit dhe qetësisë publike.

LEXO DHE :  Ja sa fëmijë ulen nesër për herë të parë, në bankat e shkollës!

Gjithashtu shtyllat janë lyer me graso, dhe janë vënë kamera me rezolucion të lartë regjistrimi, për sigurimin e pamjeve filmike dhe monitorimin e situatës./K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.