Po ushqente me gji foshnjën në publik, veprimi i kësaj nëne përshëndetet nga mbarë bota

Në javën e ushqyerjes me gji të foshnjave në publik, ka pasur mjaft aktivitete në mbarë botën, ku nënat në forma të ndryshme, dhanë mesazhe që foshnjat duhet të ushqehen me gji në publik.

Por një mesazh të fortë e ka dhënë edhe Carol Lockwood, e cila ndodhej në një restorant dhe po ushqente foshnjën me gji.

LEXO DHE :  Ja si të zgjidhni kremin e duhur për të mbrojtur lëkurën nga dielli!

Një burrë i është ofruar asaj dhe i ka thënë që duhet të mbulohet, dhe ajo ka marrë një rrobë dhe ka mbuluar kokën e saj.

Veprimi i nënës është komentuar gjatë pas shpërndarjes së fotove në facebook, dhe komentet pozitive kane qenë nga e mbarë bota./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.