Po planifikoni shtatzëni? Zbuloni nëse shenja juaj do të jetë me fat në 2019-ën

Femrat e këtyre 5 shenjave astrologjike do mbeten shtatzëna në 2019-ën. Ja cilat janë.

Virgjëresha. Ky vit i ri do jetë me fat për femrat e kësaj shenje. Me planifikim apo në mënyrë të papritur, ato do bëhen mama dhe familje do ju zgjerohet.

Bricjapi. Jeta sentimentale e tyre do jetë e qetë dhe do kenë shumë dëshirë për një fëmijë. Shtatzënia do ndodhë në 2019-ën dhe do i emocionojë pafund. Mirë është të përgatiten shpirtërisht dhe financiarisht.

Luani. Ju dhe partneri do keni shumë projekte për vitin e ri, por sjellja në jetë e një fëmijë është në krye të listës. Sipas Dritare.net, fati do jetë me ju pasi projekti i madh më në fund do realizohet.

LEXO DHE :  Emrat/ Dy të plagosur pas të shtënave në Durrës

Ujori. Nëse keni kohë që ëndërroni të krijoni një familje me partnerin viti i ri do jetë më i përshtatshmi. Do kaloni dhjetorin duke u argëtuar edhe me miqtë e duke festuar dhe në 2019-ën do merrni lajmin e bukur të bekimit me një fëmijë. lumturia për ju dhe për të afërmit do jetë e shumëfishtë.

Gaforrja. Ku ka më mirë se të japish lajmin e një shtatzënie që në fillim të vitit? Kjo do jetë dhurata më e bukur për gjithë familjen, por veçanërisht për partnerin. bëni vetëm kujdes të mos festoni me alkool sepse do kenë një jetë tjetër brenda jush. /A.S-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.