Po ju e shkrepët një selfie në borë? Shikoni nga ku kanë bërë foto vipat!

Të gjithë do ta dëshironin një foto në borë, gjatë këtyre ditëve ku reshjet e borës kanë mbuluar pothuajse cdo qytetet në vend. Por shumë të tjerë  janë mërzitur që flokët borës nuk e mbuluan dhe kryeqytetin.

Gjithë miqtë apo të afërmit që i kemi në vendet ku ka rënë borë na kanë përshëndetur me shumë foto të vendit, të mbuluar nga petku i bardhë.

Por edhe disa nga vipat shqiptarë kanë udhëtuar drejt vendeve ku bora ka mbuluar gjithçka, dhe kanë shijuar jo vetëm një mëngjes me pamje bore por drekë e darkë.

LEXO DHE :  Nikollë Lesi bën paralajmërimin e frikshëm: Në protestën e së premtes, të vrarë e të plagosur

Duke nisur nga Korça, ndryshe njihet si Parisi i vogël, ku kanë pushuar këto ditë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku. Në Shkodër ku bora zë vë vend gjithmonë dhe në plotë vende të tjera, duke kaluar edhe kufijtë tanë./A.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.