Plane për fundjavën? Fillimisht mësoni si do të jetë moti!

Dita e sotme ka nisur me temperatura të ulëta. Deri në pasditen e së shtunës moti do të jetë i qëndrueshëm.

Në mbrëmjen e nesërme do të nisin reshjet e shiut, fillimisht në zonat veriore e më pas në të gjithë vendin. Dita e dielë do të mbizotërohet nga vranësira dhe reshje shiu të përkohshme.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 nëntor 2019

Sipas MetoAlb, moti i freskët do të vijojë deri në datën 20 korrik, ndërsa në fundin e këtij muaji do të rikthehen temperaturat e larta për na shoqëruar edhe në pjesën e parë të gushtit./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.