Pjerin Ndreu: Basha viagrohet dhe lë me gisht në golë militantët

Pas mbylljes së protestës së sotme të opozitës ka reaguar ish-deputeti i PS, Pjerin Ndreu i cili shkruan në Facebook se “Basha sa herë bën be se do rrëzojë Ramën shkon e viagrohet dhe lë me gisht në gojë militantët”.

“Ky tipi sa herë bën be se do rrezojë Ramën, vjen e viagrohet nga fundi me himnin e ca fjalë përçart duke lënë me gisht në gojë militantët që rropaten më kot gjithë shpresë se ndoshta e mban fjalën dhe e rrëzon qeverinë! Ju pata thëne mos u lodhni kot se si do vini do ktheheni!”, shkruan Ndreu./ e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Ulsi Manja: Presidenti nuk ka shans të shpërndajë parlamentin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.